3,000L Çmimi origjinal qe: 3,000L.2,250LÇmimi i tanishëm është: 2,250L.

In Stock

Dead Sea Mud Body Wrap 500ml Duo

Hot

Balte e Detit të Vdekur nga pika me e ulet ne siperfaqen e Tokes ne – 417 metra nen nivelin e detit, e cila ndihmon ne ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit duke rritur aftesine e lekures per te mbajtur lageshtine ndersa e forcon, tonifikon dhe shtrengon lekuren, duke ndihmuar ate te rinovohet ne menyre natyrale. .

Balta eshte e pasuruar me minerale natyrale qe ndihmojne ne permiresimin e strukturës se lekures. Perthithet mire nga poret dhe pastron plotesisht lekuren.

Veprimet:

  • Pastron yndyren e tepert ne lekure
  • Pastron – eksfolion dhe terheq toksinat
  • Forcon dhe shtrengon lekuren
  • Ndihmon rinovimin dhe rigjenerimin e qelizave
  • Ushqen lekuren
  • Aktivizon sistemin e qarkullimit te gjakut dhe oksigjenon lekuren

 E vertetuar shkencerisht se riparon lekuren e thate ose te çekuilibruar, ose lekuren me çdo lloj gjendjeje inflamatore. Perdoret gjeresisht ne bote nga sallone estetike per trajtime te ndryshme trupi dhe fytyre.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Balte e paster nga pika me e ulet ne toke Deti Vdekur

Perdorimi: Aplikojeni çdo jave ne lekure te paster ne nje zone, ose ne te gjithe trupin për 10-20 minuta dhe shpelajeni me uje te vaket.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dead Sea Mud Body Wrap 500ml Duo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *