3,800L

In Stock

SOS Skin Relief Cream 100ml

Krem per lekura problematike me kruarje, shume te thate dhe te irrituar. I pershtatshem per psoriasis, seborrea, djegie, pickime, akne dhe rosacea. Redukton skuqjen dhe ndihmon ne parandalimin e infeksioneve te lekures.

 Sheron dhe qeteson shpejt lekuren, duke e lene ate te ndjehet e hidratuar, e bute dhe e rehatshme. I pershtatshem per fytyre dhe trup. 

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksi i mineraleve te Detit te Vdekur, Vitamine A B E F

EKSTRAKTE BIMORE: Sea Buckthorn, Aloe Vera, Ekstrakte te geshtenjes se eger

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te paster dhe te thate.

Mos u ekspozoni ne diell gjate trajtimit. Mos e përdorni tek fëmijët nën 6 vjec

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SOS Skin Relief Cream 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *