3,500L 2,100L

In Stock

Recovery Hair Mud Mask 200ml

Recovery Hair Mud Mask, eshte nje maske unike flokesh me permbajtje te baltes se Detit Vdekur. Perdorimi i kesaj maske do ta bej flokun te ndjehet me i bute dhe elastik duke e furnizuar me sasi te bollshme lendesh ushqyese. Ideale per floke te thate pa jete dhe te dekoloruar qe keputen ose ngaterrohen lehte.

  • Hidraton lehtesisht gjatesine dhe rrenjen
  • Parandalon ndarjen e majave dyshe
  • Stimulon daljen e flokeve te rinj
  • Nuk lejon floket te ngaterrohen dhe elektrizohen.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Balte e Detit Vdekur

EKSTRAKTE BIMORE:Rosmarine, Ekstrakt te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj te berthames se rrushit, Vaj avokado, vaj ulliri, vaj jojoba, Vaj te bajames se embel, Vaj te lules Borage, Vaj i embrionit  te grurit( wheat germ oil) 

PERDORIMI:  Masazhojeni ne floke te paster dhe te lagur dhe lereni te qendroje per 1 deri ne 2 minuta, me pas shpelajeni teresisht me uje te bollshem

TIPI LEKURES:Floke te thate

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Recovery Hair Mud Mask 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *