2,600L

In Stock

Replenishing Moisture Mineral Shampoo 350ml

Replenishing Moisture Mineral Shampoo eshte nje formule e pasuruar me perberes natyrale dhe minerale te Detit Vdekur i njohur per vetite e tij kuruese. Nje shampo per pastrim te thelle qe ndihmon me zbokthin dhe lekuren e thate te kokes pa hequr vajrat tuaj natyrale te cilet jane shume te nevojshem per mirembajtjen e flokut.

Kjo shampo gjithashtu:

Zbut dhe rrit elasticitetin e flokeve
Parandalon renien
Stimulon daljen e flokeve te rinj
Mbron gjatesine nga demtimet e jashtme

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Minerale te Detit Vdekur, Vitamine A B F

VAJRA BIMORE: Vaj bajameje te embel, vaj te berthames se rrushit

EKSTRAKTE BIMESH: Papaya, Kamomil, Vanilla, Geshtenje e Eger,Aloe Vera

PERDORIMI: Aplikoni nje sasi të mjaftueshme shampo ne floke te lagur, masazhojeni ne shkume dhe shpelajeni teresisht

TIPI LEKURES:Floke normal, te thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Replenishing Moisture Mineral Shampoo 350ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *