6,200L

In Stock

Vitamine Moisturizer Normal to Dry Skin 50 ml

MINERAL AQUA PERFECTION FACE MOISTURIZER

Nje formule ideale per lekurat normale ne te thate me baze ujin e Detit te Vdekur. Perthithet mjaft lehte, rrit qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures. Ushqen, hidraton ne thellesi dhe mbron lekuren ne te njejten kohe nga faktore te jashtem demtues. Perdoreni ne mengjes dhe ne darke.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Vitamine A, E

EKSTRAKTE BIMORE: Vaj Argani, Vaj Avokadoje, Evening primrose oils, Ekstrakte te geshtenjes se eger, Vaj Jojoba,Gjalp Shea

PERDORIMI: Aplikoni nje shtrese te holle çdo dite ne mengjes dhe darke, ne fytyre dhe qafe te pastruar, duke e masazhuar derisa të perthithet plotesisht

TIPI LEKURES:Lekure normale dhe e thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vitamine Moisturizer Normal to Dry Skin 50 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *