6,000L

Out of stock

Mineral Detox Night Cream 50 ml

Mineral Detox Night Cream, eshte nje krem nate detoksifikues dhe hidratues. Kjo formule plotesisht vegane ndihmon ne riparimin e lekures duke furnizuar me lende ushqyese thelbesore, vajra esenciale dhe fitokemikale natyrore bimore. KY krem punon gjate nates duke reduktuar rrudhat, duker permiresuar terheqjen dhe fleksibilitetin e lekures.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE;  Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Vitamine A B E F

EKSTRAKTE BIMORE: Alore  Vera, Hamamelis, Caj Jeshil, Ekstrakt te geshtenjes se eger, Kamomil

VAJRA BIMORE: Vaj Avokadoje, Gjalp Shea

PERDORIMI: Aplikojeni çdo dite ne mbremje per te ndihmuar ne rigjenerimin dhe riparimin e lekures ndërsa flini

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Detox Night Cream 50 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *