6,700L

In Stock

Intense Brightening White Mineral Mask 50ml

Maske zbardhuese per njollat kafe dhe hiperpigmentimet e ndryshme te lekures.

Zbeh dhe trajton njollat aktuale

Parandalon krijimin e njollave te reja

Njetrajteson pamjen e lekures

Trajton njollat e akneve

Permireson shkelqimin e lekures

Krijoni lekure te shndritshme ultra-glamuroze ne menyre natyrale me kete formule vegane qe forcon dhe ushqen ndersa trajton lekuren dhe i fal asaj shkelqim.

E vecanta e kesaj maske zbardhuese eshte qe ajo nuk e than dhe plasarit lëkurën sic ndodh me maskat zbardhuese ne pergjithesi,përkundrazi ushqen dhe zbut ate.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Vitamine A B E F, Dioksid Titaniumi, Acid Kojic 

EKSTRAKTE BIMORE:Aloe Vera, Vaj te lules se Kamomilit, Esktrakte te fares se Geshtenjes se eger.

PERDORIMI: Aplikojeni ne te gjithe fytyren nje deri ne dy here ne jave duke shmangur zonen e syve dhe lereni te qendroje per 7 deri ne 10 minuta.  Me pas shpelnajeni mire me uje te vaket.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Intense Brightening White Mineral Mask 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *