2,600L

In Stock

Intense Volumizing Mud Shampoo 350ml

Nje shampo me nje formulim te vecante me baze natyrale te baltes dhe mineraleve te Detit Vdekur dhe ekstrakteve bimore. Trajton skalpin e demtuar, ushqen dhe zbut floket duke i bere te duken te shendetshme dhe plot volum.Perzierja e vajrave esenciale 100% te paster ushtrojne nje veprim riekuilibrues mbi gjendrat e prodhimit te yndyres ne lekuren e kokes, duke mbajtur ne te njejten kohe, nivelin e hidratimit te flokut ne nivele optimale.Kjo shampo gjithashtu:

  • Parandalon renien
  • Stimulon daljen e flokeve te rinj
  • Rigjeneron skalpin
  • Rrit elasticitetin e flokeve
  • Mbron gjatesine nga demtimet e jatshme
  • Eleminon yndyren e tepert
  • Ka efekt voluminoz

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur, Balte te Detit Vdekur, Vitamine A B E F

EKSTRAKTE BIMORE:Ekstrakt te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj Avokadoje- Eshte i njohur per hidratimin dhe forcimin e barrieres se lekures me acidin oleik qe gjendet ne vajin e avokados

PERDORIMI: Aplikoni nje sasi të mjaftueshme shampo ne floke te lagur, masazhojeni ne shkume dhe shpelajeni teresisht

TIPI LEKURES:Floke te yndyrshem

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Intense Volumizing Mud Shampoo 350ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *