12,300L 7,380L

In Stock

Time Control – The Perfect Eye Set 45ml

Seti i syve permban serumin me peptide dhe kremin e syve 

Advanced Anti-Wrinkle Eye Cream (No. 826 | 15 ml):

  • Krem ​​qetesues dhe ushqyes ,ndihmon ne permiresimin e pamjes se lekures delikate rreth syve.
  • Trajton rrudhat e mimikes,rrathet e zinj, qeskat e fryra poshte syve duke i dhene nje pamje te njetrajtshme  plot jete mimikes dhe syve tuaj.
  • Terheq dhe ruan elasticitetin e lekures delikate te syve.

Intense Recovery Peptide Eye Serum (No. 814 | 30 ml):

  • Nje serum sysh ndryshe per nga formulimi i tij,  i cili ka ne permbajtje nje kombinim peptidesh qe ndihmojne ne eleminimin e rratheve te zinj qeskave poshte syve dhe rrudhat e mimikes.
  • Siguron permiresim te menjehershem ne tendosjen dhe elasticitetin e lekures per zonat e ndjeshme te syve.

 

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Argireline – Një përbërje peptide që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla dhe rrudhave, Vitamine A B E F, Kompleksin e mineralve te Detit Vdekur, Uje te Detit Vdekur

EKSTRAKTE BIMORE: Caj jeshil, Kamomil, Ekstrakt te geshtenjes se eger

VAJRA  BIMORE: Sea Buckthorn, Borage, Vaj te fares se rrushit, Vaj te berthames se jojobes, Vaj karrote

PERDORIMI: Intense Recovery Peptide Eye Serum (No. 814 | 30 ml): Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje me nje shtrese te holle masazhoni zonen rreth syve

Advanced Anti-Wrinkle Eye Cream (No. 826 | 30 ml): Aplikojeni një ose dy herë në ditë sipër serumit duke masazhuar lart derisa të përthithet

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Time Control – The Perfect Eye Set 45ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *