7,000L

In Stock

Intense Recovery Peptide Eye Serum 30ml

Nje serum sysh ndryshe per nga formulimi i tij,  i cili ka ne permbajtje nje kombinim peptidesh qe ndihmojne ne eleminimin e rratheve te zinj qeskave poshte syve dhe rrudhat e mimikes. Peptidet reduktojne rrudhat e mimikes (perdoren kryesisht ne botox). Ka nje efekt te menjehershem ne pakesimin dhe parandalimin e rrudhave.
Siguron permiresim te menjehershem ne tendosjen dhe elasticitetin e lekures per zonat e ndjeshme te syve.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Uje te Detit Vdekur, Vitamine A B E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Kamomil Caj jeshil, Ekstrakte te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj te berthames se jojobes, Vaj karrote,Borage & evening primrose oils, Sea Buckthorn

PERDORIMI:Aplikoni një shtresë të hollë në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni zonën rreth syve dhe më pas përdorni kremin e avancuar kundër rrudhave të syve Time Control

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Intense Recovery Peptide Eye Serum 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *