1,900L

In Stock

Anti-Oxidant Hand Moisturizer 100ml

Formuluar posacerisht per te mbrojtur duart, pjesen me te ekspozuar te trupit nga faktoret e jashtem apo demtimet mjedisore. Me nje baze te pasur mineralesh te Detit Vdekur, Gjalpit Shea dhe Dyllit te bletes, ky krem ushqen dhe parandalon fotoplakjen e duarve. Perthithet menjehere nga lekura, nuk ka ndJesi ngjitese, dhe zgjat per nje kohe te gjate ne perdorim.Mund te perdoret ne te gjitha stinet e vitit, sa here qe te deshironi te hidratoni duart.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur, Vitamine A B E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Shea Butter, Dylle blete

AJRA BIMORE:Vaj Susami, Borage & evening primrose oil, Vaj ulliri

PERDORIMI: Aplikojeni cdo dite ose aq here sa ju nevojitet dhe masazhojeni derisa te perthithet plotesisht.

TIPI LEKURES: Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Anti-Oxidant Hand Moisturizer 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *