9,800L

Out of stock

Miracle Rejuvenation Wrinkle Filler 30ml

Miracle Rejuvenation Wrinkle Filler, rigjeneron indet dhe ngadaleson procesin e plakjes se lekures. Ndihmon ne forcimin dhe hidratimin e lekures, lufton radikalet e lira. Shihni dhe ndjeni ndryshimin ne zvogelimin e linjave te imeta dhe butesine qe i fal lekures qe ne perdorimin e pare.Bazuar ne nje formule kolagjeni dhe efekti terheqes, mbushesi i rrudhave pas 4 javesh perdorim intensiv jep nje rezultat te menjehershem dhe te dukshem ne lekure. Wrinkle Filler ka nje perdorim te dyfishte, mund te perdoret si mbulues shenjash perpara make up-it, dhe ne darke para se te flini per te rigjeneruar lekuren dhe parandaluar rrudhat.

 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Balte te Detit Vdekur,Vitamine A B E F,Kolagjen natyral,Argjile te bardhe dhe te kuqe

EKSTRAKTE BIMORE: Caj Jeshil

VAJRA BIMORE:Vaj Avokadoje, Vaj te bajames se embel, Vaj te Borage & evening primrose,

PERDORIMI: Rekomandohet te perdorni produktin dy here ne dite.  Nje here perpara make up-it tuaj per te shtrenguar dhe lemuar lekuren dhe ne darke para gjumit per te ushqyer dhe rigjeneruar ate

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Miracle Rejuvenation Wrinkle Filler 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *