7,000L

In Stock

Multi Active Facial Serum 50ml

Serumi fytyres eshte nje produkt i pasur me perberes aktive dhe perdorim te gjithanshem.

  • Hidratues ideal
  • Rigjeneron lekuren
  • Redukton dhe parandalon linjat e imta dhe rrudhat
  • Mbron kunder stresit oksidativ dhe tensionit ne lekure
  • Balancon dhe njetrajteson tonalitetim e lekures
  • Rrit shkelqimin e lekures
  • Ndihmon ne trajtimin e hipermigmentimit dhe njollave ne lekure.
  • Arrin te depertoj ne thellesi te lekures fale perberjes se molekulave te vogla, duke bere te mundur qe lekura juaj ta perthithe plotesisht kremin hidratues me pas dhe procesi i parandalimit dhe plakjes se lekures te ngadalesohet ne menyre te dyfishuar.
  • Aplikimi i tij ne mengjes  ndihmon lekuren te mbaje lageshtine e saj thelbesore gjate gjithe dites.
  • Aplikimi gjate nates lejon marrjen lendeve ushqyese nga lekura, duke i perdorur ato per mbrojtje nga streset e dites dhe ekspozimet mjedisore,diellore dhe toksike.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje i Detit Vdekur, Vitamine A B C E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Aloe Vera, Kamomil, Caj Jeshil, Geshtenje te eger, Hamamelis, Jojoba Seed Oil.

PERDORIMI: Aplikojeni ne menyre te barabarte ne te gjithe fytyren dhe qafe, cdo mengjes dhe darke.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Multi Active Facial Serum 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *