3,200L

In Stock

Mineral Infusion Hydrating Toner 350ml

Mineral Infusion Hydrating Toner,eshte nje tonik me tretje ujore totalisht vegane qe ze vendin e tij te rendesishem ne kujdesin ndaj fytyres. Ben te mundur njomjen e lekures duke lejuar qe serumi dhe kremi hidratues qe perdoren me pas te perthithen lehtesisht. Te gjitha vetite antioksiduese, qetesuese, dhe nxitese te ketij toneri ne trajte ujore, perthithen lehtesisht nga lekura, duke forcuar barrieren e saj mbrojtese. Toneri gjithashtu eshte testuar dhe verifikuar dermatologjisht, si nje produkt qe nuk shkakton aspak irritim. I pershtatshem per lekuren normale te thate, mikse. Ka efekt antibakteror dhe antiinflamator ne lekuren e prire per irritime, inflamacione dhe alergji. Mban fytyren te tonifikuar duke i dhene shkelqim, dhe ruan pH natyral te saj. Toniku vjen ne nje format 350 ml i cili zgjat per nje kohe te gjate ne perdorim.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Vitamine A B E F, Uje te Detit Vdekur, Aloe Vera

VAJRA BIMORE: Vaj te berthames Jojoba 

EKSTRAKTE BIMORE: Shege, Ekstrakte te geshtenjes se eger

PERDORIMI: Pasi keni pastruar lekuren nga cdo papasterti me laresin e rutines tuaj, hidhni nje sasi te konsiderueshme te tonerit ne tampon pambuku ose ne duar dhe aplikojeni ne fytyre dhe qafe, duke evituar zonen rreth syve, derisa lekura ta kete perthithur teresisht ate

TIPI LEKURES:Lekure normale, e thate, mikse

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Infusion Hydrating Toner 350ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *