2,600L

In Stock

Deep Nourishing Mineral Conditioner 350ml

Balsam flokesh per pas larjes. Ka efekt hidratues dhe ristrukturues. Jep volum dhe tonifikim pa e renduar flokun.
Formule vegane. Ndihmon në riparimin e majave të dyzuara dhe flokeve te ashper.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

Vajra Bimore: Vaj avokadoje

Ekstrakte Bimesh: Ekstrakte Algash, Kamomil, Caj jeshil, geshtenje te eger

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Deep Nourishing Mineral Conditioner 350ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *