3,100L 1,860L

In Stock

Micro Luffa Foaming Gel 200ml

Micro Luffa Foaming Gel eshte nje xhel pastrues me efekt te trefishte: pastron,ushtron veprim te lehte eksfoliues, heq make up-in. Ka ne permbajtje mikrokokrriza te bimes se fasules luffa e cila permban nje rrjet fijor qe eshte i perbere kryesisht nga celuloza. Ky rrjet formon nje eksfoliues te bute dhe absorbues. Mund te perdoret si heqes make up-i me nje hap te vetem,heq cdo papasterti lehtesisht duke ruajtur ne gjendje normale nivelin e pH te lekures. I pershtatshem per cdo tip lekure.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uji i Detit të Vdekur: Nje uje shume energjik me gjurme te mineraleve te Detit te Vdekur te pezulluara ne menyre homeopatike nga epoka e infuzionit të kontaktit te drejtpërdrejte
Fasulet Luffa: Te njohura ne mbare boten si nje eksfoliant i klasit boteror, ato gjithashtu dihet se ndihmojne ne largimin e toksinave, Vitamine A B E F, Aloe Vera 

VAJRA BIMORE: Vaj Avokadoje Vaj te bajames se embel, Vaj te fares se rrushit 

PERDORIMI: Njomeni fytyren me uje te vaket dhe merrni nje sasi te vogel nga xheli. Shkumojeni mirë ne duar dhe aplikojeni ne lekure, duke e masazhuar ate me levizje rrethore. Shpelajeni ne fund fytyren me uje te bollshem.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Informacion shtesë

Sasi

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Micro Luffa Foaming Gel 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *