2,300L

Out of stock

Relaxing Nourishing Foot Cream 100ml

Relaxing Nourishing Foot Cream, eshte nje krem hidratues & rigjenerues intensiv, per kembe te çara, lekure te thate te plasaritur dhe aromat e pakendshme.Tekstura e tij e lehte lejon perthithje te menjehershme pa lene nje ndjesi yndyre. Nhohmon n herimin dhe hidratimin e menjehershem te lekures duke mbrojtur edhe zonat me te varfra te kembeve.

 

 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur, Uje te Detit Vdekur

EKSTRAKTE BIMORE: Ekstrakti Arnica Montana ~ Nje ekstrakt natyral qetesues qe ndihmon ne crregullimet e lekures se thate apo problematike si ajo e kembeve, Aloe Vera, Dylle Blete

VAJRA  BIMORE: Vaj susami, Vaj i berthames se grurit 

PERDORIMI: Masazhojeni rregullisht ne kembe cdo dite derisa te perthithet nga lekura

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Relaxing Nourishing Foot Cream 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *