2,800L

In Stock

Aromatic Refreshing Body Lotion 350ml

Aromatic Refreshing Body Lotion,eshte nje locion trupi hidratues, i cili ndihmon per te pasur nje lekure te lemuar dhe plot shkelqim fale furnizimit me lende shume ushqyese per lekuren. Vjen ne nje teksture mjaft te lehte e cila perthithet menjehere nga lekura duke mos lenen ndjesi ngjitese ne te. Zbut, ushqen dhe mbron lekuren nga procesi plakjes.Pas perdorimit lekura ndjehet e bute e fresket dhe e gjalleruar.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje i Detit Vdekur, Vitamine A 

EKSTRAKTE BIMORE: Portokall, Kamomil, Ekstrakt te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj Karrote

Vaj Ylang Ylang: Ben mrekulli per te rregulluar prodhimin e sebumit

Vaji paçuli: Eshte perdorur per shekuj ne Malajzi, Kine dhe Japoni per te ndihmuar me problemet e lekures dhe flokeve, si dermatiti, ekzema, aknet, lekura e thate e plasaritur dhe zbokthi

Vaji i farave te rrushit ~ Permbajtja e larte e acidit linoleik ka treguar se zbut dhe balancon barrieren e lekures se bashku me permbajtjen e larte te vitamines E

PERDORIMI: Aplikojeni cdo dite ne lekure te paster duke e masazhuar derisa te perthithet plotesisht nga lekura e trupit

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aromatic Refreshing Body Lotion 350ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *