2,600L 1,560L

Out of stock

Aromatic Body Peeling – Kiwi & Mango 450gr

 

Peeling aromatik dhe i bute per trupin i bazuar ne kokrrizat mikroskopike te kripes se Detit Vdekur dhe vajrave aromatik.Ky scrub trupi i pasur me minerale te Detit te Vdekur, eshte i pershtatshem per cdo tip lekure. Vepron duke hequr qelizat e vdekura te lekures dhe duke e lene kete te fundit te bute dhe te shendetshme. Pas perdorimit lekura do ndjehet me e re, me e lemuar dhe me e hidratuar. Perveç ketyre, ky scrub ka edhe nje arome fantastike kivi dhe mango, e cila do e beje akoma me shume terheqese procesin e eksfolimit të lekures. Benefitet e ketij scrubi jane te shumta, pervec atyre te permendura me siper ky scrub:

-Ndihmon ne rritjen e qarkullimit t gjakut

-Ndihmon ne zvogelimin e celulitit

-Ndihmon ne rritjen e prodhimit të kolagjenit

-Ndihmon ne zbutjen e tensionit të muskujve

-Ndihmon ne pastrimin dhe eleminimin e qimeve nen lekure

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Vitamine A

EKSTRAKTE BIMORE: Ekstrakt te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj te bajames se embel, Vaj te embrionit te grurit

PERDORIMI: Perdoreni 2-3 here ne jave duke e masazhuar ne te gjithe trupin, me pas shpelajeni me uje

TIPI LEKURES: Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aromatic Body Peeling – Kiwi & Mango 450gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *