3,800L 2,280L

Out of stock

Firming Radiant Mud Mask 100ml

2 ne 1 maske balte eksfoliuese dhe zbutese.Me nje baze te pasur te mineraleve te Detit Vdekur, argjiles se kuqe dhe jeshile e cila eshte e njohur dhe perdorur qe ne lashtesi nga Kleopatra. Kjo maske eshte e pershtashme per cdo lloj lekure. Ka aftesi detoksifikuese, eksfoliuese, qetesuese dhe gjithashtu ka aftesi terheqese dhe parandaluese te rrudhave. Eleminon yndyren e tepert ne lekure, parandalon dhe trajton aknet aktuale. Ka efekt veprues gjithashtu ne minimizimin e poreve, riaktivizimin e qarkullimit te gjakut, largimin e toksinave dhe pastimin e pikave te zeza dhe papastertive te akumuluara ne lekure.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Balte e Detit Vdekur,Vitamine A B E F,Dioksid Titaniumi, Argjile te bardhe dhe te kuqe.

EKSTRAKTE BIMORE: Vaj Avokadoje,Verbena, Mjalte, Vaj Ulliri.

PERDORIMI: Aplikojeni në fytyrën e pastruar duke shmangur zonën e syve dhe lëreni të qëndrojë për 7 deri në 10 minuta.  Më pas shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Firming Radiant Mud Mask 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *