2,200L

Out of stock

Rich Mud Butter Body, Hand & Foot 100ml

Rich Mud Butter Body, Hand & Foot eshte nje formule vegane 3 ne 1, mund ta perdorni ne trup, si krem duarsh dhe si krem kembesh. I pasuruar me balte dhe minerale te Detit Vdekur, ky krem zbut dhe ushqen lekuren menjehere pas perdorimit. Perthithet lehtesisht nga lekura duke mos lene ndjesi ngjitese ose vajore ne te.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Balte te Detit Vdekur, Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Vitamine A B E F

EKSTRAKTE BIMORE: Caj Jeshil, Ekstrakte te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj Argani, Gjalp te fares se Kakaos, Vaj Luledielli, Vaj te bajames se embel,Vaj Ulliri

PERDORIMI: Aplikojeni ne trup duar ose kembe sa here te jete e nevojshme gjate dites

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Rich Mud Butter Body, Hand & Foot 100ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *