3,000L Çmimi origjinal qe: 3,000L.2,250LÇmimi i tanishëm është: 2,250L.

In Stock

Mineral Body Butter 250ml Duo

Hot

Gjalp trupi teper ushqyes dhe hidratues i pasuruar me nje kombinim uji te Detit te Vdekur dhe gjalp shea. Ushqen dhe mbron trupin nga rrezet e demshme UV,ngadaleson shfajen e shenjave te moshes,duke e mbrojtur lekuren nga faktoret demtues mjedisore.Mbron qelizat nga proceset e oksidimit dhe ndihmon ne rigjenerimin e tyre. Ka nje arome freskie oqeanike.

 

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE :Vitamine E

EKSTRAKTE BIMORE: Aloe Vera,Kamomil,Jojoba,Papaya,Gjalp Sea

VAJRA BIMORE: Vaj te lules se limonit,Vaj Susami

PERDORIMI: Aplikojeni cdo dite ne te gjithe trupin duke e masazhuar derisa te perthithet nga lekura.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Body Butter 250ml Duo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *