7,000L

In Stock

Night Recovery A-Cream-Retinol 50ml

Derivati me i fuqishem i vitamines A, retinoli. Eshte nje nder terapite me te suksesshme te lekures kunder plakjes. Ky krem me permbajtje retinoli hidratues lufton shenjat e plakjes, rrit perteritjen e lekures, parandalon dhe zbeh linjat aktuale te rrudhave duke nxjerr ne pah shkelqimin e saj.I pershtatshem per cdo tip lekure.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Retiol, Kolagjen, Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur, Vitamine A B E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Hamamelis,Aloe Vera, BORAGE& evening primrose oil, Kamomil, Horse chestnut seed extract

PERDORIMI: Rekomandohet të përdoret 4 herë në vit si trajtim njëmujor çdo herë.  Shmangni ekspozimin e fortë ndaj diellit në çdo kohë gjatë përdorimit të këtij produkti. Natën para gjumit aplikoni një shtresë të hollë në fytyrë (duke shmangur zonat e syve) dhe masazhojeni derisa të perthithet plotësisht. Mos e përdorni në kombinim me serum.Te mos perdoret nga grate shtatzane

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Night Recovery A-Cream-Retinol 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *