1,800L

Out of stock

Rich Mineral Hydrating Soap Face & Body 125gr

Ky sapun kozmetik i nivelit SPA e le lekuren tuaj te ndihet jashtezakonisht e paster dhe e fresket me kripen e tij te Detit te Vdekur, e cila permban 21 minerale qe pastrojne butesisht papastertie e dites ose grumbullimin e vajit gjate nates. Kriperat e çmuara të Detit te Vdekur nga pika me eulet ne toke, kane qene te njohura se stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe lehtesojne parehatine reumatike ndersa masazhohen.

E le te patrazuar pH-ne e lekures, ndryshe nga shume sapune te cilet perfundojne duke ndryshuar pH-ne e lekures tuaj, duke çuar ne plakje të parakohshme.

Ruan nivelet natyrale te lageshtise se lekures dhe nuk e thajne ate siç mund te bejne shume sapune me baze detergjenti.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE:  Kripa e Detit te Vdekur ~ Permban 21 minerale duke perfshire magnez, kalcium, squfur, brom, jod, natrium, zink dhe kalium dhe minerale të tjera

EKSTRAKTE BIMORE: Hamamelis – Permban nje perqendrim te larte te taninave qe mund te ndihmojne ne tkurrjen e poreve, shtrengimin dhe tonifikimin e lekures

VAJRA BIMORE: Vaji i bajames se embel ~ Permban vitamina A dhe E dhe eshte shume zbutes, qe do te thote se ndihmon ne balancimin e perthithjes se lageshtires dhe humbjes se ujit

Vaji i ullirit ~ Natyrisht permban vitamine E, polifenole dhe fitosterole te cilat jane te gjitha jashtëzakonisht mbrojtese dhe riparuese për lëkurën.

PERDORIMI: Perdoreni ne mengjes dhe ne darke ne fytyre dhe trup

TIPI LEKURES:Lekure normale, te thate, mixe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Rich Mineral Hydrating Soap Face & Body 125gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *