3,800L

In Stock

Hydra Light Sunscreen Lotion SPF 50 50ml

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

Nese po kerkon nje SPF me nje teksture te lehte qe perthithet menjehere nga lekura pa lene shkelqim dhe mbetje te bardha, Hydra Light Sunscreen Lotion 50 eshte per ty!

Kombinimi i filtrave mbrojtes dhe perberesve hidratues ne nje formule te vetme, e ben mbrotjen nga rrezatimi i demshem UV (UVA+UVB/UVA/UVB Balance) lehtesisht.

Ky krem eshte i pasuruar me ekstrakte te Cajit Jeshil,Aloe Vera dhe Minerale te Detit Vdekur te gjitha te njohura per vetite e tyre hidratuese dhe ushqyese.

Ekstrakti i kamomilit qeteson dhe ndihmon per te siguruar nje ton te barabarte te lekures.

Formula e tij eshte mjaft hidratuese aq sa ne aplikimin e mengjesit nuk eshte e nevojshme te perdoret hidratues perpara tij.

Formule rezistente ndaj ujit dhe jo e yndyrshme.

Pa parfum.

I pershtatshem per cdo tipologji lekure.

PERDORIMI: Aplikojeni perpara ekspozimit ne diell, riaplikoje cdo 2-3 ore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hydra Light Sunscreen Lotion SPF 50 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *