7,000L

In Stock

Advanced Regenerating Firming Cream 50ml

Advanced Regenerating Firming Cream eshte nje krem hidratues antirrudhe i cili stimulon rigjenerimin qelizor duke i dhene lekures nje pamje te njetrajtshme dhe te lemuar. Kombinimi i mineraleve dhe acideve yndyrore ne kete formule ndikojne pozitivisht  ne zbehjen e linjave te imta dhe rrudhave te theksuara te moshes dhe tonifikimin e lekures ne menyre te dukshme. I pershtatshem per cdo tip lekure.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur,Vitamine A B E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Kamomil, Vaj Susami, Gjalp Shea, Ekstrakte te geshtenjes se eger, Dylle blete 

PERDORIMI: Aplikoni nje shtrese te holle çdo dite ne mengjes dhe darke, ne fytyre dhe qafe te pastruar, duke e masazhuar derisa të perthithet plotesisht

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Advanced Regenerating Firming Cream 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *