2,600L Çmimi origjinal qe: 2,600L.1,950LÇmimi i tanishëm është: 1,950L.

In Stock

Mineral Body Lotion 250ml Duo

Hot

Locion trupi i bute dhe delikat me nje teksture te lehte qe perthithet lehtesisht dhe shpejt. Ushqen ne thellesi lekuren e trupit duke mos lene ndjesi ngjitese ne trup.Ka nje arome freskie oqeanike dhe perdorimit le nje ndjesi freskie dhe lekura duket me e shendetshme.

  • Siguron rigjenerimin e lekures duke ndihmuar ne rinovimin e qelizave te lekures
  • Ofron ushqimin optimal, per te gjitha llojet e lekures
  • Permireson strukturen e lekures

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Vitamine E

EKSTRAKTE BIMORE: Aloe Vera Kamomil

VAJRA BIMORE: Vaj te lules se limonit, Vaj Jojoba,Vaj Ulliri

PERDORIMI: Aplikojeni cdo dite ne lekure te paster duke e masazhuar derisa te perthithet plotesisht nga lekura e trupit

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Body Lotion 250ml Duo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *