7,500L 4,500L

Out of stock

Time Control Face & Eyes Set 65ml

Time Control Face & Eyes Set, permban kremin hidratues Advanced Regeneratin Firming Cream dhe kremin e syve Advanced anti-wrinkle Eye Cream. Te dy te pershtatur per cdo tip lekure.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje te Detit Vdekur, Kompleksi mineraleve te Detit Vdekur, Vitamine A E F

EKSTRAKTE BIMORE: Hamamelis, Shea Butter, Fare te Geshtenjes e eger

VAJRA BIMORE: Vaj Borage & evening primrose, Vaj Avokadoje,Dylle Blete

PERDORIMI: Advanced Anti-Wrinkle Eye Cream (No.826 | 15 ml: aplikojeni ne mengjes dhe ne darke ne zonen delikate rreth syve duke e masazhuar derisa te perthithet plotesisht

Advanced Regenerating Firming Cream (No.818 | 50 ml): Aplikoni nje shtrese te holle cdo dite ne fytyre dhe qafe te pastruar, duke masazhuar derisa të perthithet plotesisht

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Time Control Face & Eyes Set 65ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *