3,800L 2,280L

In Stock

Detoxifying Mud Mask 100 ml

Maske detoksifikuese me baltë te Detit Vdekur. Largon papastertite dhe yndyren e tepert, ndersa pastron butesisht qelizat e vdekura te lekures, duke i dhene asaj nje pamje te re dhe te fresket. Kjo maske ka gjithashtu veti pastruese te pikave te zeza. Parandalon dhe trajton aknet aktuale, pastron poret ne thellesi. Pas perdorimit kjo maske e le lekuren tuaj te lemuar, te mendafshte, te shendetshme dhe rrezatuese.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE; Balte e Detit Vdekur, Vitmaine E,Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur 

VAJRA BIMORE: Vaj te Fares e Jojobes, Vaj te bimes Rose Canina,Vaj te bajames se embel 

EKSTRAKTE BIMORE: Alore  Vera, Menthol 

PERDORIMI: Aplikoni nje shtrese te holle me levizje rrethore dhe shpelajeni mire me uje. Aplikoni krem ​​hidratues pasi fytyra juaj te jete plotesisht e paster. Perdoreni dy here ne jave

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Detoxifying Mud Mask 100 ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *