6,800L

In Stock

Facial Brightening Night Cream 50ml

Krem nate zbardhues kunder njollave kafe dhe hiperpigmentit te tepert ne lekure. Siguron nje perkujdesje intensive me efekt te dukshem, pervec funksionit trajtues ne zbardhjen e njollave, kremi ka efekt hidratues dhe antirrudhe. Zbeh dhe zhduk njollat kafe te krijuara nga dielli, shtatzania apo faktore te tjere te jashtem. Permireson pamjen dhe njetrajteson tonin e lekures. I pereshtatshem per cdo tip lekure.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje te Detit Vdekur, Vitamine A B E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Aloe Vera Caj Jeshil, Geshtenje te Eger, Rozmarine, Kamomil, Shege 

VAJRA BIMORE: Vaj Calendula, Vaj Susami, Vaj te bajames se embel, Shea Butter 

PERDORIMI: Perdoreni cdo darke ne te gjithe fytyren duke shmangur zonat e syve. Perdoreni në kombinim me kremrat me SPF gjate dites per mbrojtje shtese nga UV

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Facial Brightening Night Cream 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *