6,200L

In Stock

Vitamine Moisturizer Oily Skin 50ml

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

Nje formule e pershtatur posaçerisht per lekurat e yndyrshme.

Infuzon lekuren me perberes aktive natyrale, te cilet riparojne dhe mirembajne lageshtiren e lekures dhe ne te njejten kohe rigjenerojne ate.

I pershtatshem dhe per lekurat me delikate ose alergjike.

Mjaft i lehte ne perberje, perthithet menjehere dhe parandalon sebumin e tepert ne lekure.
Ka efekt mat dhe nuk le shkelqim

 

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineralve te Detit Vdekur,Uje te Detit Vdekur,Vitamine A, E

EKSTRAKTE BIMORE: Vaj Argani, Vaj Avokadoje, Evening primrose oils, Ekstrakte te geshtenjes se eger, Vaj Jojoba,Gjalp Shea

PERDORIMI: Aplikoni nje shtrese te holle çdo dite ne mengjes dhe darke, ne fytyre dhe qafe te pastruar, duke e masazhuar derisa të perthithet plotesisht

TIPI LEKURES:Lekure e yndyrshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vitamine Moisturizer Oily Skin 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *