8,500L

Out of stock

Beauty Miracle Sleeping Cream 50ml

Beauty Miracle Sleeping Cream, eshte nje krem qe kombinon fuqine e nje kremi hidratues dhe nje maske plotesuese gjate nates. Me efektin e tij antirrudhe,rrit perteritjen dhe nxit rinovimin e lekures, duke ndihmuar ne riparimin e pengesave te lekures se demtuar gjate dites. Stimulon rigjenerimin qelizor dhe e ben lekuren me te bute dhe te lemuar. Ka nje teksture mjaft te lehte e cila perthithet menjehere duke depertuar ne shtresat me te thella te lekures. Fuqite e tij antioksiduese punojne gjate nates duke bere qe fytyra ne mengjes te duket e fresket e mendafshte dhe plot jete. I pershtatshem per cdo tip lekure, pa paraben, pa vajra minerale.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksi i Mineraleve te Detit Vdekur, Uje te Detit Vdekur,Vitamine A B C E F

VAJRA BIMORE: Vaj te bajames se embel, Kamomile, vaj te berthames se Jojobas, vajt te Borage& evening primrose, vaj kalendula,Shea butter 

EKSTRAKTE BIMORE: Caj jeshil, Aloe Vera, Ekstrakte te geshtenjes se eger

PERDORIMI:Aplikoni nje shtrese te holle ne lekure te paster cdo nate, duke masazhuar derisa te perthithet plotesisht, duke shmangur kontaktin me syte.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Beauty Miracle Sleeping Cream 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *