3,200L

In Stock

Gentle Nourishing Milk Cleanser 350ml

Gentle Nourishing Milk Cleanser është një qumësht pastrues me një formulim të butë i cili heq makeup-in dhe çdo papastërti në mënyrë delikate në lëkurë të brishtë të thatë ose reaktive.
Mundëson eleminimin e papastërtive pa e tharë lëkurën. Qetëson dhe zbut lëkurën gjatë pastrimit.
Garanton tolerancë shumë të mirë.
Mund ta përdorni edhe nëse keni lëkurë shumë delikate që në pëgjithësi mund të reagojë ndaj pastruesve të tjerë.
Përdoret si pastrues i vetëm ose në pastrim të dyfishtë.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje te Detit Vdekur, Dylle blete,Vitamine A B E F, Ekstrakt te geshtenjes se eger

VAJRA BOMORE: Vaj te bajames se embel, Vaj te fares se rrushit 

PERDORIMI: Duke perdorur nje pambuk rrethor aplikoni nje sasi te konsiderueshme te qumeshtit ne fytyre dhe sy.
Perseriteni aplikimin derisa pambuku te jete i paster.

TIPI LEKURES: I përshtatshëm per lekura normale, te thata dhe sensitive.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gentle Nourishing Milk Cleanser 350ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *