1,800L

In Stock

Ultra Deep Mattifying Cleansing Mud Soap Face & Body 125 gr

Nje sapun i testuar dermatologjikisht, i frymezuar nga balta e Detit Vdekur e cila ka nje veti te fuqishme ne trajtimin e problematikave te ndryshme te lekures si aknet, yndyra e tepert, pikat e zeza. Ofron ndjesine unike te lekures se matifikuar qe eshte e hidratuar dhe e bute, por e pergatitur dhe e gatshme per te hiper-absorbuar produktet tuaja te trajtimit. I pershtatshem per fytyre dhe trup ky sapun parandalon dhe trajton aknet aktuale ne fytyre dhe trup, largon yndyren e tepert ne lekure pa demtuar pH mormal te lekures, pastron pikat e zeza dhe njollat ne zonat me problematike. Ruan nivelin natyral te lageshtise se lekures edhe pasi pastrimi i thelle i saj largon grumbullimin e yndyres. 

 

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Balte e Detit te Vdekur ~ Balte e pasuruar me minerale e cila eshte e dobishme per pastrimin dhe rigjallerimin e lekures

PERDORIMI: Perdoreni cdo dite ne mengjes dhe ne darke, ne fytyre dhe trup

TIPI LEKURES: Lekure e yndyrshme

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ultra Deep Mattifying Cleansing Mud Soap Face & Body 125 gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *