3,000L 1,800L

In Stock

Deep Purifying Cleansing Gel 200ml

Deep Purifying Cleansing Gel, eshte nje lares ne trajte xheli i cili pershtatet per cdo tip lekure vecanerisht atyre delikate, akneike dhe te yndyrshme. Pastron lehtesisht papastertite e akumuluara gjate dites, mbetjet e make up-it dhe yndyren e grumbulluar gjate nates. Ruan ne nivele normale pH e lekures duke mos demtuar barrieren e saj. Formula e tij e lehte nuk acaron aknet aktive duke mundesuar lehtesisht pastrimin e lekurave delikate dhe sensitive.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje te Detit Vdekur, Vitamine A B E F, Aloe Vera, Ekstrake te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj te Bajames se embel, Vaj te fares se rrushit

PERDORIMI: Aplikoni nje sasi te vogel te xhelit duke e ferkuar fillimisht ne duar, me pas masazhojeni ne fytyre te lagur me levizje rrethore, me pas shpelajeni me uje te bollshem.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Deep Purifying Cleansing Gel 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *