4,900L

Out of stock

Advanced Anti-Wrinkle Eye Cream 30ml

Advanced Anti-Wrinkle Eye Cream eshte nje produkt unik i dedikuar per zonen e syve. Fale formules se tij me ingredient natyral e ben lekuren rreth syve te duket e fresket dhe rrezatuese dhe vete pamjen e rratheve poshtë syrit me te shndritshme.Trajton rrudhat e mimikes,rrathet e zinj, qeskat e fryra poshte syve duke i dhene nje pamje te njetrajtshme  plot jete mimikes dhe syve tuaj. Gjithashtu ofron nje hidratim të thellë dhe ndihmon ne krijimin e nje barriere mbrojtese te shendetshme.Terheq dhe ruan elasticitetin e lekures delikate te syve.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Uje te Detit Vdekur, Vitamine A B C E F 

EKSTRAKTE BIMORE: Hamamelis, Ekstrakte te geshtenjes se eger

VAJRA BIMORE: Vaj te bimes Borage & evening primrose, Vaj Avokadoje

PERDORIMI: Perdoreni ne mengjes dhe ne mbremje pasi te keni aplikuar tonerin ose serumin e rutines tuaj, aplikojeni ne zonen rreth syve dhe masazhojeni lahtesisht derisa te perthithet plotesisht

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Advanced Anti-Wrinkle Eye Cream 30ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *