4,000L

In Stock

Mineral Vitalizing Peel-Off Mask 50ml

Peel-Off Mask eshte nje maske peling e pershtatur per cdo tip lekure, kryesisht atyre delikate qe skuqen lehte dhe kane kapilare te kuq. Ka ne permbajtje minerale te Detit te Vdekur dhe mentol duke i dhene lekures nje ndjesi te mrekullueshme ftohjeje ndersa pastron dhe zbut ate. Heq lehtesisht cdo papasterti minimizon poret ne dukje dhe pastron qelizat e vdekura te lekures pa shkaktuar irritime. Pas perdorimit e le lekuren me nje ndjesi freskie dhe butesie.

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Kompleksin e mineraleve te Detit Vdekur, Vitamine A B C E F, Mentol

EKSTRAKTE BIMORE: Portokall, Aloe Vera, Kamomil, Ekstrakt te embrionit te grurit

VAJRA BIMORE: Vaj Jojoba

PERDORIMI: Aplikojeni ne lekure te paster duke shmangur zonen e syve dhe lereni te veproje per 15 minuta. Me pas pastrojeni  me gishta te thate si nje cope ose hiqeni me levizje rrethore. Shpelajeni teresisht me uje te vaket derisa te hiqen te gjitha mbetjet me pas aplikoni kremin hidratues

TIPI LEKURES:Lekure normale, e thate, mikse

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Vitalizing Peel-Off Mask 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *