2,450L

Out of stock

Aromatic Body Butter Lavender 250ml

Gjalp trupi teper ushqyes dhe hidratues i pasuruar me nje kombinim uji te Detit te Vdekur dhe gjalp shea. Ushqen dhe mbron trupin nga rrezet e demshme UV,ngadaleson shfajen e shenjave te moshes,duke e mbrojtur lekuren nga faktoret demtues mjedisore.Mbron qelizat nga proceset e oksidimit dhe ndihmon ne rigjenerimin e tyre. Ka arome lavender.

 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Vitamine A B E C, Gjalp Shea, Mjalte, Dylle Blete

EKSTRAKTE BIMORE:Kamomil

VAJRA BIMORE:Vaj i luleve te Kamomilit,Vaj i Bajames se embel,Vaj i berthames se rrushit

PERDORIMI: Aplikojeni cdo dite ne lekure te paster duke e masazhuar derisa te perthithet plotesisht nga lekura e trupit

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aromatic Body Butter Lavender 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *