6,000L

In Stock

Mineral Aqua Soothing Eye Cream 15ml

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategori: Etiketa: , ,
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

Nje krem sysh me baze ujore. Eshte i formuluar posacerisht per zonen delikate te syve, targeti i tij pervec hidratimit eshte trajtimi i rratheve te zinj, rrudhave dhe qeskat e fryra poshte syve. Perthithet menjehere dhe ofron nje efekt qetesues dhe freskues.

I pasuruar me nje kombinim te veçante te elementeve shume ushqyes te arganit, ullirit, farave te jojobes, aguliçes se mbremjes dhe vajrave te avokados, ky krem i jep pamje te clodhur dhe shkelqyese konturit te syve.

PERBERESIT AKTIVE: Vitamine A, Vitamine E

EKSTRAKTE BIMORE:Ekstrakt te geshtenjes se eger, Ekstrakt te Agulices se mbremjes

VAJRA BIMORE: Vaj Argani, Vaj Avokadoje, Vaj te fares se Jojobes

PERDORIMI: Aplikojeni çdo mengjes dhe mbremje ne zonen poshte syve, duke filluar nga kendi i brendshem dhe duke levizur jashte. Masazhojeni butesisht derisa produkti te perthithet plotesisht. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Aqua Soothing Eye Cream 15ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *