9,500L

Out of stock

Instant Miracle Recovery Mud Mask 50ml

Recovery Mud Mask eshte nje maske unike per te arritur nje pamje te re te lekures tuaj. Zvogelon inflamacionin, lehteson acarimin, parandalon rrudhat dhe nxit rinovimin e lekures.

E pasuruar me minerale te Detit të Vdekur dhe me balte te kombinuar me ekstrakte bimore dhe vajra bimore si dhe vitamina A dhe B, ky produkt zbut lekuren, duke e ushqyer dhe duke ruajtur ekuilibrin natyral te lageshtise.

Pa patur nevojë ta fshini fytyren dhe ta lani ate. Dhe jo vetem kaq: maska ka efekte magjike për lekuren, duke shfrytezuar elementet me tee mire te nenes natyre nga Deti i Vdekur.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Balte e Detit Vdekur, Vitamine B E,Mjalte

VAJRA BIMORE: Vaj te fares se Jojobes, Gjalpë nga farat e kakaos, Vaj te bajames se embel, Vaj susami.

EKSTRAKTE BIMORE: Kamomil, Borage& evening primrose oil

PERDORIMI: Aplikojeni ne menyre te barabarte ne fytyre dhe qafe te pastruar duke shmangur zonen e syve dhe çdo prerje apo zone te demtuar te lekures.Masazhoni masken lehte ne lekure dhe relaksohuni për 5 minuta. Rekomandohet te qendroni shtrire  pasi lejon gravitetin te ndihmoje ne relaksimin e fytyres tuaj, duke rritur kështu veprimin e maskes.

Mbështilleni magnetin që ndodhet brenda ne paketim ne nje pecete te paster te thate dhe hiqni masken me te.  Masazhoni lekuren duke lejuar qe vajrat e mbetur të hidratohen dhe ta zbusin ate ne gjendjen e saj plotesisht te relaksuar.  Përfundoni procesin e pastrimit duke aplikuar tonik ne nje tampon pambuku dhe duke tonifikuar lekuren e sapo eksfoliuar,maska nuk ka necoje per shpelarje me uje.

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Instant Miracle Recovery Mud Mask 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *