3,600L Çmimi origjinal qe: 3,600L.2,700LÇmimi i tanishëm është: 2,700L.

In Stock

Mineral Body Scrub SeeSee 400gr Duo

Hot

Mineral Body Scrub eshte nje scrub trupi i bazuar ne kokrra mikroskopike te kripes se Detit Vdekur dhe vajrave aromatike. Eksfolion dhe pastron qelizat e vdekura dhe cdo lloj papastertie. Aktivizon qarkullimin e gjakut ne lekuren e trupit. Lemon lekuren duke e bere ate te bute. Largon toksinat nga lekura. Parandalon hyjen e qimeve nen lekure. Parandalon shfaqjen e celulitit. Mban lekuren te bute duke mos lejuar tharjen e saj.  Pergatit lekuren ne perthithjen me te lehte te produkeve.  Lekura ajroset lehtesisht dhe nuk akumulon papasterti ne shtresat e saj.

 

In Stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Share This Product:

Përshkrim

PERBERESIT AKTIVE: Vitamine E

VAJRA BIMORE:Vaj Argani, Vaj te lules se limonit,Vaj te bajames e embel, Vaj Susami,Vaj luledielli

PERDORIMI: Perdoreni 2-3 here ne jave duke e masazhuar ne te gjithe trupin, me pas shpelajeni me uje

TIPI LEKURES:Cdo tip lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mineral Body Scrub SeeSee 400gr Duo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *